Puls Branży

PACKAGING FOR FOOD & BEAUTY

Konferencja poświęcona branży kosmetycznej i opakowaniowej

Serdecznie zapraszamy na międzynarodowe wydarzenie dedykowane przedsiębiorcom z branży kosmetycznej, spożywczej, produkcji opakowań i powiązanych (design, branding), które odbędzie się już 17 października 2017r w Warszawie.

Jest to wspólna inicjatywa Mazowieckiego Klastra Chemicznego, Fundacji UNIMOS, AgroBioCluster oraz Mazowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego w Płońsku mająca na celu stworzenie międzysektorowej grupy opakowaniowej.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci zagraniczni z Ameryki Południowej i Europy z UNIMOS (Urugwaj, Hiszpania), który zaprezentują możliwości rozwoju eksportu i internacjonalizcji na rynki hiszpańskie i latynoamerykańskie, formy tworzenia ekosystemów innowacji międzybranżowej, jak również kwestie związane z budowaniem silnych marek w oparciu o design, branding i komunikację. Nowe technologie w opakowaniach oraz możliwość finansowania rozwiązań i badań w szybkiej ścieżce w ramach Horyzont 2020 /INNOSUP realizowanego przez Politechnikę Łódzką będzie trzecim modułem sesji plenarnej.

Warsztaty z zakresu internacjonalizacji, designu i innowacji, które odbędą się w drugiej części imprezy, będą moderowane przez ekspertów polskich z udziałem zagranicznych – bez wątpienia jest to unikatowa możliwość zderzenia swoich problemów ze specjalistami tej klasy. W czasie imprezy możliwa będzie konsultacja z Ekspertami Centrum Inwestora i Exportera, a także z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Wydarzenie jest bezpłatne dzięki dofinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Więcej informacji pod linkiem: https://evenea.pl/imprezy/konferencje/warszawa/packaging-for-food-and-beauty-international--intercluster-summit-171314/?source=directory

Dodaj ofertę pracy