plastpol
Wiadomości

Plast-Box wprowadza innowacyjne rozwiązanie

Plast-Box wprowadził do oferty opakowania z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem.

Nowe uchwyty zapewniają łatwiejsze pobieranie wiader z podajników na liniach rozlewniczych, a także zwiększają ochronę opakowań podczas transportu.

Zaproponowane przez Plast-Box rozwiązanie pozwala na dostarczanie opakowań klientom, które mogą wyróżnić ich produkty na konkurencyjnym i wymagającym rynku. Zintegrowane uchwyty nie opadają na ściankę wiadra przez co nie zakłócają ekspozycji zdobienia.

Jednym z głównych powodów wprowadzenia nowego rozwiązania było dostosowanie oferty do potrzeb rynku skandynawskiego – mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A. – Zamierzamy wciąż zwiększać sprzedaż i w Skandynawii, i na terenie całej Europy Zachodniej, gdzie opakowanie z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem dobrze się sprawdzi – dodaje.

Plast-Box jest producentem opakowań rozpoznawalnym niemal na całym kontynencie, zaopatrującym przede wszystkim branżę spożywczą, a także podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych. Stale zwiększa udział w rynku europejskim i z powodzeniem konkuruje z wiodącymi firmami w Europie. Sprzedaje opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i mniejszych spółek.

Nowe zintegrowane uchwyty spółka proponuje dla wybranych modeli wiader 3l, 5l, 10l i zapowiada poszerzenie tej opcji dla kolejnych opakowań. Plast-Box jako producent opakowań przeznaczonych dla wielu podmiotów rynku realizuje najwyższe standardy jakościowe.