Wiadomości

LONGi Solar otrzymuje nagrodę All Quality Matters

LONGi Solar zdobywa nagrodę TUV Rheinland za symulację pozyskiwania energii z modułu fotowoltaicznego.

Nagroda dla LONGi Solar, Kongres Solarny 2018 w Wuxi w Chinach
Nagroda dla LONGi Solar, Kongres Solarny 2018 w Wuxi w Chinach

22 marca na Kongresie Solarnym 2018 w Wuxi w Chinach TÜV Rheinland wręczył swoje doroczne wyróżnienia. Nagroda za symulację pozyskiwania energii z modułu fotowoltaicznego za rok 2017 przyznana została firmie LONGi Solar ze względu na wysoką wydajność i niezawodność modułów monokrystalicznych jej produkcji.

Testy ewaluacji pozyskiwania energii przeprowadzane przez organizację TÜV Rheinland są bardzo rygorystyczne i wymagają symulacji warunków klimatycznych panujących w pięciu różnych regionach na świecie: Kolonii (Niemcy), Datong (Chiny), Rijadzie (Arabia Saudyjska), Chennai (Indie) i Los Angeles (USA). Po zakończeniu testów moduł monokrystaliczny z 60 ogniwami firmy LONGi Solar został okrzyknięty najlepszym modułem i zwycięzcą w grupie mono.

Nagroda All Quality Matters została ustanowiona przez organizację TÜV Rheinland w celu zapewnienia obiektywnego, wiarygodnego wyznacznika oceny przez miarodajny, neutralny organ prowadzącego do standaryzacji jakości produktu, wyznaczenia punktu odniesienia jakości i prowadzenia zrównoważonego rozwoju produktów w branży fotowoltaicznej. Nagrody uznane są przez ekspertów branżowych, organy rządowe, właścicieli elektrowni fotowoltaicznych i producentów. W tym roku nagrody zostały przyznane firmom, które wykazały się bardzo dobrą wydajnością i znacznym wkładem w różne gałęzie branży fotowoltaicznej.

Będąc światowym liderem produkcji modułów monokrystalicznych ze względu na osiągnięcie najlepszego poziomu LCOE wśród wszystkich rozwiązań firma LONGi Solar otrzymała nagrodę symulacji pozyskiwania energii z modułu fotowoltaicznego już drugi rok z rzędu. - W LONGi Solar od zawsze z oddaniem pracujemy nad zapewnianiem klientom najlepszych produktów i usług. Nagroda jest wynikiem niezależnych testów i podkreśla wysoką wydajność modułów mono LONGi Solar jeżeli chodzi o produkcję energii. LONGi Solar będzie pracować jeszcze ciężej w celu sprostania wymaganiom i oczekiwaniom. Będziemy produkować jeszcze bardziej niezawodne i wydajne produkty oraz będziemy zapewniać klientom jeszcze bardziej oszczędne usługi - potwierdził prezes firmy LONGi Solar Wenxue Li, przyjmując nagrodę.

Dodaj ofertę pracy