Puls Branży

VI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA ETICS

9-10 maja 2019 roku polska branża ociepleń już po raz szósty spotka się na Międzynarodowej Konferencji ETICS, najważniejszym forum debaty w tym sektorze. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Wszystkich, którym nie jest obojętna szeroko rozumiana efektywność energetyczna budynków, Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń zaprasza na VI Międzynarodową Konferencję ETICS. "W tym roku w Ożarowie Mazowieckim będziemy dyskutować o ważnych tematach, nurtujących środowisko producentów złożonych systemów izolacji cieplnej. W szerokim gronie specjalistów porozmawiamy o tym, jak zwiększyć efektywność energetyczną budynków oraz wydłużyć trwałość eksploatacyjną systemów ETICS. Przedstawiciele trzech polskich Jednostek Oceny Technicznej uprawnionych do wydawania tak krajowych, jak i europejskich ocen technicznych podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie metodyki badań ETICS, przybliżą też planowane zmiany w ocenie systemów ociepleń. Poruszymy tematy związane z niedoskonałością wymagań prawnych. Eksperci Stowarzyszenia poddadzą ocenie próby stworzenia nowej rzeczywistości w zakresie bezpieczeństwa pożarowego elewacji. Zaproszeni przez nas goście z Austrii, Niemiec i Ukrainy przedstawią osiągnięcia swoich krajowych rynków. Jak zawsze będziemy rozmawiać o zmianach normalizacyjnych zarówno na poziomie unijnym, jak i krajowym w zakresie ETICS. Tradycyjnie przedstawiciele nadzoru budowlanego przedstawią dane na temat kontroli wyrobów budowlanych przeprowadzonych w 2018 roku. W Ożarowie Mazowieckim będziemy rozmawiać o wszystkim, co ważne dla ETICS."

Bieżące informacje na temat VI Międzynarodowej Konferencji ETICS, wraz z formularzem rejestracyjnym, dostępne są na stronie internetowej www.konferencjaetics.com.pl.

Dodaj ofertę pracy